گل‌سم

گل سم گرگان در تلاش است تا سموم خود را تحت لیسانس تولیدکنندگان بزرگ اروپایی و ژاپنی مانند Syngenta از سوئیس، ISK از ژاپن، Sumitomo از ژاپن، Nippon Soda از ژاپن و … تولید کند تا همواره در صدر عرضه باشد. سموم با کیفیت در کشور be کودهای تولیدی این شرکت نیز با استفاده از مواد اولیه اروپایی و فرمول های پیشنهادی شرکت های ایتالیایی و هلندی با بهترین کیفیت مشابه کودهای تولیدی شرکت های معتبر جهانی می باشد. شرکت گل سام یکی از برترین واردکنندگان بذر در کشور می باشد. واردات و توزیع بذر صیفی و سبزی را از معتبرترین شرکت های بین المللی مانند Syngenta (SG)، Heuser، US Agri-Said و … انجام می دهد. بعلاوه بذرهایی از تولید خود دارد که با نام عمومی ثمین زینه شناخته می شود. .

این شرکت به منظور واردات سموم جدید، کودهای شیمیایی، اقدام به تاسیس شرکت زیرمجموعه ای به نام راه اندیش کاوان نموده است تا بتواند نهاده های کشاورزی را از شرکت های معتبر دنیا خریداری و در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد.

گل سم گرگان و رهاندیش کاوان دارای دو بخش فروش و فنی مجزا هستند. واحد فروش با شبکه گسترده در سراسر کشور و تخصیص انبارهای توزیع در مراکز کشاورزی کلیه محصولات خود را در زمان مناسب و در اسرع وقت با قیمت یکسان در سراسر کشور ارائه می نماید. واحد فنی تلفیقی از متخصصان مجرب و نیروهای جوان تحصیل کرده است که وظیفه تحقیق، ثبت، ترویج و آموزش استفاده از محصولات جدید را بر عهده دارد و با بازدید از مزارع، برگزاری سمینارهای آموزشی و شرکت در نمایشگاه ها . . . آنها را به استفاده صحیح، منطقی و مسئولانه از نهاده های کشاورزی تشویق کنید و مطلوب ترین نتیجه را کسب کنید و در عین حال به سؤالات آنها پاسخ دهید.

گل سم گرگان به دلیل انطباق با استانداردهای بین المللی موفق به اخذ گواهینامه از موسسه بین المللی استاندارد (ISO) شده است که شامل OHSAS 18001، ISO 14001 و ISO9001 می باشد. بسته خواهد شد. شرکت راه اندیش کاوان برای مشارکت در حفاظت از محیط زیست و حفظ تعادل طبیعی در اکوسیستم کشاورزی کشور اقدام به ایجاد دپارتمان کنترل بیولوژیکی کرده و از شرکت های معتبر جهانی مانند شینتسو ژاپن، اکونکس اسپانیا، سدق اسپانیا نمایندگی اخذ کرده است. شرکت‌های Catch Clear کره جنوبی، Silvandersson از سوئد اقداماتی را برای واردات مواد و ابزارهای کنترل بیولوژیکی، از جمله فرومون‌ها برای تداخل در جفت‌گیری کرم‌های گرد، پروانه‌های ماهی، انگور خواران و سایر آفات انجام داده‌اند. امید است بتواند رضایت کشاورزان را در این زمینه نیز جلب کند و مثل همیشه مفتخر به خدمت رسانی به آنان باشد.

در حال نمایش 5 نتیجه

شرکت شیمی گل سم گرگان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده سموم و کودهای شیمیایی در کشور است که با تلاش مستمر خود در جهت ارتقای جایگاه تولید ناخالص داخلی کشور، شایسته دریافت عنوان واحد صنعتی نمونه کشور تا این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه و فعالیت در زمینه تولید، واردات و توزیع مواد شیمیایی کشاورزی، سالانه بین 15 تا 20 درصد مصرف کشور را تولید می کند.

خرید سموم برند گل سم